بازی boom beach یکی بازی های است که با تازگی به فروشگاه گوگل پلی استور راه پیدا کرده است و سازنده این بازی ، همان شرکت معروف supercell که بازی نامدار clash of clans را ساخته است می باشد ، بازی boombeach اخیرا در بین کاربران جای بازکرده و تقریبا تفاوت های کوچکی با سبک بازی کلش آف کلنز دارد . برای خرید جم boom beach ما راهکاری ارایه دادیم تا کاربران بتوانند به خرید الماس بوم بیچ بپردازند.

با توجه به سختی های موجود برای تهیه الماس در بازی آنلاین boom beach ما قصد داریم تا در کمترین زمان و نازل ترین قیمت ممکن این کار را برای شما انجام دهیم اما قبل از آن بهتر است که روش این کار را از طریق سایت جم بازی به شما آموزش دهیم تا در زمان خرید دچار مشکل نشوید.
۱- وارد قسمت خرید الماس boom beach شوید و از قسمت سمت رات بالای سایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. ۲- پست الکترونیک و تلفن همراه خودرا به صورت صحیح وارد کنید. – دقت کنید که شماره و ایمیل حتما باید واقعی باشند به دلیل اینکه ممکن است برای انجام پروسه خرید جم با شما تماس گرفته شود ۳- بعد از انتخاب درگاه بانک مورد نظر مراحل پرداخت را انجام دهید و منتظر بازگشت به سایت شوید. ۴- بعد از مراحل خرید یک ایمیل به شما ارسال می شود که در آن یک فرم اطلاعات مورد نیاز از جمله آدرس جیمیل یا اپل آی دی و همچنین پسورد شما وجود دارد. – دقت کنید قبل از خرید حتما باید بازی شما با اکانت گوگل یا اپل آی دی شما سینک شده باشد در غیر اینصورت خرید جم به هیچ عنوان صورت نمیگیرد – برای تهیه کردن جم داشتن آدرس جیمیل یا اپل آی دی شما و پسورد آن برای ما الزامی میباشد ۵- بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز حد اکثر تا ۳۰ دقیقه جم برای شما تهیه میشود و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده میشود.