Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
بهترین pool های جهان در یک نگاه
کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی پارس بیت کوین خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
http://parsbtc.com/wp-content/uploads/2014/08/parsweber.html
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بهترین pool های جهان در یک نگاه

Junior Member
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست

بهترین pool های جهان در یک نگاه

یکی از دغدغه های ماینر ها انتخاب یک pool (استخر)مناسب و با پشتیبانی بالاست امروز به معرفی و آموزش بهترین pool ها بر اساس رینکینگ می پردازیم
    ghash.io
    این سایت که هسته اصلی cex.io (استخراج ابری)می باشد امکان ماینینگ با سخت افزار خودتان را میدهد اصلی ترین برتری این pool عبارت اند از:پشتیبانی از 6 ارز رمز گزاری شده و هزینه 0% برای استفاده است
    btcguild
    این سایت با هزینه 3% و پشتیبانی عالی در جایگاه سوم قرار دارد اما نقطه قوت این سایت پرداخت عالی می باشد
    f2pool-discuus fish
    این سایت به زبان چینی بوده و در رتبه دوم قرار دارد
    Eligius
    سایتی عالی برای ماینینگ با پشتیبانی خوب وهزینه ی0% جایگاه چهارم را دارد بدون نیاز به عضویت فقط با داشتن ادرس بیت کویین می توانید به آن بپیوندید
    slush
    این سایت در رتبه ی پنجم قرار دارد وحدود 5% کل ماینینگ جهان را انجام داده است
    Polmine
    این سایت 3% از ماینینگ دنیا را انجام داده است و هنوز نو پاست و هزینه بسیار ناچیزی دارد
    bitminter
    این سایت خود به شما نرم افزار کوچکی می دهد تا بدون درد سر ماینینگ کنید البته شما می توانید از برنامه های دیگری نیز استفاده کنید
    mmpool
    هزینه استفاده از این سایت 1.5% از ماین شما است و محیط ساده ای دارد
    triplemining
    سایت هنوز نو پاست و برای افراد با سیستم کم توان مناسب است

Junior Member
    پسندیده
    0

قیمت گیگاهش در استخر های مختلف

با سلام و عرض خسته نباشید....
    من یک سوال در مورد قیمت گیگاهش در سایت های cex و bitcoincloudservis و zeus دارم.
    قیمت 50 گیگاهش در سایت cex هم اکنون فقط 0.0385 بیت کوین هست اما همین مقدار گیگاهش در سایت کلود سرویس قیمتش 0.08 بیت کوین هست..همچنین همین مقدار گیگاهش در سایت zues قیمتش 0.13 بیتکوین هست حالا من موندم اگر در سایت cex سرمایه بذارم میشه 50 گیگاهش اما اگر همین مقدار سرمایمو تو سایت کلود سرویس بزارم میشه 25 گیگاهش و سایت زیوس که زیره 20 گیگاهش میشه.......حالا من با این مقدار سرمایه در کدام استخر استخراج شریک بشم؟

Administrator
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 18 بار در 14 پست
    نوشته اصلی توسط amir نمایش پست اصلی
    با سلام و عرض خسته نباشید....
    من یک سوال در مورد قیمت گیگاهش در سایت های cex و bitcoincloudservis و zeus دارم.
    قیمت 50 گیگاهش در سایت cex هم اکنون فقط 0.0385 بیت کوین هست اما همین مقدار گیگاهش در سایت کلود سرویس قیمتش 0.08 بیت کوین هست..همچنین همین مقدار گیگاهش در سایت zues قیمتش 0.13 بیتکوین هست حالا من موندم اگر در سایت cex سرمایه بذارم میشه 50 گیگاهش اما اگر همین مقدار سرمایمو تو سایت کلود سرویس بزارم میشه 25 گیگاهش و سایت زیوس که زیره 20 گیگاهش میشه.......حالا من با این مقدار سرمایه در کدام استخر استخراج شریک بشم؟
    zeus گرون تر از همه هست چون به صورت مادام العمر میتونید استخراج کنید.سایت cex بیشتر شکل بورس و trade داره و به همین دلیل هست که قیمت گیگاهش ارزون تره.این رو هم در نظر داشته باشید که cex به دلیل افت قیمت شدید بیت کوین فعلا استخراج رو غیر فعال کرده. لینک خبر
    از وبسایت تحلیلی خبری پارس بیت کوین دیدن فرمایید

Junior Member
    پسندیده
    0
    سلام، نمیدونستم کجا این سوال رو بپرسم، آیا فایلی pdf ای برای آموزش از صفر تا 100 بیت کویین، لایت کویین و... دارین یا نه؟ دنبال اینم که شروع کنم ولی نمیدونم از کجا؟ خیلی جاها رفتم ولی چون مطالبشون پخش بودن، چیزی سر در نیاوردم.
    مرسی.

Junior Member
    پسندیده
    0
    با سلام

دستگاه مدل S4 با قدرت 2400 گیگاهش از شرکت Antminer مخصوص استخراج بیت کوین و سایر ارزها با الگوریتم SHA-256

تعداد 1 تا 3 عدد: 4,600,000 تومان

در همان روز خرید برایتان ارسال خواهد شد

خرید و فروش بیت کوین و دلار پرفکت مانی با ما در تلگرام تماس بگیرید

شماره موبایل : 09377742465 تلگرام

Junior Member
    پسندیده
    0