چگونه طراحی سایت محبوب تری داشته باشیم
طراحی سایت امروزه آمار وب سایت های طراحی شده روز به روز در حال افزایش می باشد بر همین اساس یافتن وب سایت های مفید و کاربردی امری دشوار به حساب می آید . اگر خود دارای یک طراحی سایت می باشید به نحوی دیگر با این مشکل دخیل خواهید بود . در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم به تحلیل و بررسی روش های افزایش میزان محبوبیت و شهرت وب سایت تان خواهیم پرداخت لذا با ما همراه باشید .

توجه به میزان کاربرد طراحی سایت :
اهمیت سرمایه گذاری در یک پروژه طراحی وب سایت کاربرد پسند ، از آنچه که عموم افراد درباره آن می پندارند بیشتر می باشد . با در دست داشتن یک وب سایت زیبا در جلب اعتماد کاربران بسیار بهتر عمل خواهید نمود . یکی از مهم ترین مسائلی که به هیچ عنوان نباید فراموش شود این است که تمام مرکز توجه تان را بر روی بخش طراحی سایت قرار ندهید . در واقع طراحی وب سایت تان را به نحوی انجام دهید که مخاطبینی که نسبت به دیگران از آشنایی کمتری با فضای اینترنت برخوردار می باشند نیز بتوانند از وب سایت شما استفاده کنند .

طراحی سایت و مشارکت کاربران :
یکی از مواردی که در افزایش نرخ بازدیکنندگان یک وب سایت تاثیر گذار می باشد ، اجازه ی مشارکت آن ها در وب سایت می باشد . با انجام این امر کاربران درباره ی وب سایت تان نظر خواهند داد و با وب سایت شما ارتباط برقرار خواهند نمود . یکی از روش های پرکاربرد برای دخیل نمودن کربران با وب سایت استفاده از تالار ها و انجمن های گفتگو می باشد . علاوه بر موارد ذکر شده با قرار دادن امکان درج نظر و ارسال مقاله نیز می توانید در این حوزه به موفقیت دست یابید .


میزان سودآوری یک طراحی وب سایت : میزان اهمیت کارایی یک طراحی وب سایت برای بسیاری از کسب و کار ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ، زیرا طراحی سایت نماینده کسب و کار و نام تجاری شما در حوزه مجازی می باشد لذا اگر دارای کوچک ترین ایرادی باشد به برند شما لطمه وارد خواهد کرد .


طراحی سایت اصولی :

از جمله مواردی که یک وب سایت را قدیمی از کار افتاده نشان می دهند ، طراحی به سبک از کار افتاده ، محتوایی بی سازمان و رابط کاربری نا مناسب می باشند . وب سایت های قدیمی لایق هیچ کسب و کاری نمی باشند و تمامی کسب و کار ها و سازمان ها می توانند از یک وب سایت به روز و کاربر پسند برخوردار باشند . همان طور یک وب سایت به روز می تواند موجب افزایش اعتبار یک کسب و کار شود ، یک وب سایت قدیمی و غیر اصولی نیز می تواند نتیجه ای عکس در آن کسب و کار داشته باشد .


همخوانی نام تجاری و طراحی سایت :

یک طراحی سایت در آخر نشان دهنده ی هویت یک کسب و کار می باشد ، از این رو می بایست هدف اصلی و حوزه فعالیت تان تنها در چند ثانیه به کاربران منتقل گردد . همان گونه که به شکل ظاهری دفتر کارتان اهمیت می دهید برای شکل ظاهری طراحی وب سایت تان نیز می بایست وقت گذاشته و بهترین را انتخاب نمایید . در واقع زمانی که یک کاربر از وب سایت شما بازدید می نماید به منزله این می باشد که از فضای شرکت یا کسب و کار شما بازدید نموده باشد .


\ چگونه به مدرن بودن طراحی سایت پی ببریم ؟

در سال های گذشت در زمینه طراحی و ساخت وب سایت انقلابی بزرگ اتفاق افتاد . با روی کار آمدن زبان های برنامه نویسی و استاندرارد های تازه تکنولوژی های جدید به وجود آمدند و بنیان وب سایت ها را به طور کامل دگرگون ساختند .