مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزي، نمایندگی تعمیرات کن مور سال*ها است افتخار ارائه خدمات به شما عزیزان و تعمیرات لوازم خانگی را بر عهده دارد. نیروهای متخصص و با تجربه مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات کن مور همواره آماده هستند تا با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت، لوازم خانگی*تان را تعمیر کرده و نیازهای شما را برآورده سازند.

خدمات نمایندگی تعمیرات کن مور و تاریخچه ای مختصر از شرکت کن مور
شرکت کن مور (Kenmore) از معروف*ترین و محبوب*ترین برندهای لوازم خانگی در آمریکا است. اکثر آمریکایی*ها، از لوازم خانگی کن مور در خانه استفاده می*کنند. لوازم خانگی کن مور در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و از همین رو است که مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات کن مور سال*ها است در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی این برند، فعالیت دارد.

از آنجا که لوازم خانگی کن مور، بسیار حساس بوده و ساختاری بسیار دقیق با طراحی منحصر به فرد دارد، باید تعمیرات و سرویس آن*ها توسط افراد متخصص صورت گیرد که از ساختار و اجزای داخلی این دستگاه، اطلاعات دقیق و جامعی دارند و در زمینه تعمیرات این محصول و نحوه کار با اجزای داخلی آن، آموزش دیده باشند.

اولین ماشین لباسشویی برند کن مور در سال ۱۹۲۷ معرفی شد. علاوه بر آن شرکت کن مور، خطی حرفه*ای به نام کن مور پرو (Kenmore Pro) نیز راه انداخته بود. در سال ۱۹۷۶، سیرز، کن مور را وارد خط تولیدات یخچال، فریزر، دستگاه تهویه هوا و رطوبت گیرها نیز کرد که پیشتر، با نام کلد اسپات (Coldspot) شناخته می*شد.

این محصولات در حال حاضر توسط سازندگانی همانند ویرپول، جی ای، پاناسونیک، سانیو، ال جی، بوش، الکترولوکس و ماب مکزیکو تولید می*شود.

این برند توسط سیرز هلدینگ (Sears Holdings) کنترل شده و متعلق به KCD IP است که ویژگی با هدف خاص است که توسط سیرز هلدینگ برای اهداف امنیتی ایجاد شده. “KCD IP” مخفف محصولات معنوی Kenmore Craftsman DieHard است. امروزه محصولات این برند، در تمام فروشگاه*های سیرز هلدینگ به فروش می*رسد که شامل سیرز بوده و از سال ۲۰۰۵ نیز در Kmart شروع به فروش کرده است.

محصولات شرکت کن مور شامل دستگاه تصفیه آب، گریل، ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، اجاق گازهای روی کابینت، جاروبرقی، کیسه*های جاروبرقی، ماشین خیاطی، دستگاه تصفیه هوا، پنکه، پمپ*های گرمایی، رطوبت گیر، مرطوب کننده، گرم کننده*ی آب، تستر، فیلترهای آب، فریزرها، هیترها و تلویزیون است.

به همین جهت، مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی نمایندگی لوازم خانگی به عنوان نمایندگی تعمیرات کن مور در راستای ارائه خدمات و تعمیرات محصولات خانگی شما، همواره در دسترس بوده و سعی در ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی حرفه*ای و متعهدانه دارد.

در صورت نیاز به پشتیبانی، تعمیرات، مشاوره و دیگر خدمات درمورد لوازم خانگی خود، می*توانید با مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزي، نمایندگی تعمیرات کن مور تماس حاصل کرده و از خدماتی با بالاترین سطح و کیفیت، بهره مند شوید. پشتیبانان این شرکت، جوانانی فعال، پرانرژی و باتجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هستند که شما را به بهترین نحو، هدایت و پشتیبانی خواهند کرد.