روش نصب واتس آپ روی pc بدون نیاز به بلو استک

ضمن درود عرض ادب.امروز با یک سورپرایز ویِژه برای طرفداران مسنجر خصوصا واتس اپ رفیق ها و با معرفی یک کلایـنت ویِژه و بسیار زیاد کارآمد واتس آپ برای کامپیوتر همراه هستیم.

واتس اپ هم جهت این که از رقیب اصلی اش یعنی تلگرام جا نماند كار به انتشار نسخه تحت ویندوز خود کرده است.
نسخه ویندوز مزیت خاصی نسبت به نسخه های موبایل ی این پیام رسان ندارد چنانچه بخواهیم واتس اپ ویندوز را با تلگرام ویژه ویندوز مقایسه کنیم علاوه بـر کمبود خصوصیات ی کلی واتس اپ در مساوی تلگرام همچون:نداشتن کانال، سوپرگروه، مخفی بودن شماره تلفن ها در گروه ها و… کمبود دیگری را متوجه می شویم آن این است که نمی شود بدون گوشی تلفن به واتس اپ دسترسی داشت. این عیب وقت ی مشهود می شود که شما به وسیله گوشی به واتس اپ ویندوز وارد شده اید ولی چنانچه اینترنت گوشی شما قطع شود دیگر نمی توانید پیامی ارسال و یا دریاقت بکنید .

در هر صورت جهت افرادی که تایپ آسان تر (یعنی با کیبورد ویندوز) و همين طور صفحه بزرگتر می خواهند از واتس اپ استفاده کنند دانـلود این نسخه نصب آن پیشنهاد می شود.

گفتنی است ایـن پروگرام بر روی ویندوزهای ۸.۱ ۸ و ۷ آزمایش و به راحتی نصب اجرا شد.

خصوصیات ی کلیدی پروگرام WhatsApp :

فراهم سازی امکان برقراری رابطه آسان و سریع با مخاطبین

– امکان برقراری ارتباط های صوتی ، تصویر ی متنی با کیفیت و سرعت زیاد بالا

– محیط کاری زیاد زیبا کاربر پسند

– یکی از محبوب ترین مسنجرها در بین کاربر ان ایرانی

– راه اندزای ساده سریع

– همزمان سازی اتوماتیک با اکانت تلفن همراه

– امکان ارسال عکس ضبط ویدیو ، ارسال پیام های صوتی متنی …

– دارا بودن قابلیت چت گروهی

جهت دانلود واتس آپ برای کامپیوتر کافی است بر روی لینک زیر کلیک بکنید که جهت ورژن های 32 بیتی 64 بیتی براتون گذاشتم اون رو از سرور رسمی واتس آپ دریافت نمایید

دانلود آخرین ورژن واتس آپ نسخه ویندوز 64 بیتی از سایت رسمی whatsapp

دانلود آخرین ورژن واتس آپ نسخه ویندوز 32 بیتی از سایت رسمی whatsapp

روش کار:

1- بعد از دانلود واتس آپ برای کامپیوتر آن را اجرا و به طور اتوماتیک نصب می شود نیازی نیست Next های دائمی !! را بزنید

۲- پروگرام را اجرا نمایید.در اولین اجرا به پنجره ای بر خواهید خورد که در آن QR code یا یک تصویر بـار کد در گوشه چپ بالا دیده خواهد شد ما با همـان سر و کار داریم.

۳- اکنون واتس اپ گوشی خود را باز بکنید و به مسیر menu :::> whatsapp web بروید.بعد از زدن گرینه whatsapp web مشاهده می بکنید که بـار کد اسکنر بوسیله واتس اپ گشوده خواهد شد.

۴- اکنون کافیست دوربین گوشی را دقیقا رو به روی QR کد یا همـان تصویر بـار کد که در رایانه مشاهده می بکنید نگه دارید تا در کسری از ثانیه واتس اپ رایانه شما فعال شود.

لازم به ذکر است که برخلاف تلگرام رایانه در ایـن برنامـه گوشی شما به احتمال زیاد می بایست به ایـنترنت متصل باشد که اما ایـن مورد یکـی از نقاط ضعف بزرگ ایـن برنامـه به شمار می رود.

دیگر کاری نمانده است بعد از وارد شدن همه مخاطبین و چت های خود را مشاهده می بکنید .