Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
کفسابی چیست؟شیوه های متفاوت کفسابی
کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی پارس بیت کوین خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
http://parsbtc.com/wp-content/uploads/2014/08/parsweber.html
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کفسابی چیست؟شیوه های متفاوت کفسابی

 1. #1
  Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2016
  نوشته ها
  34
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 3 بار در 3 پست

  کفسابی چیست؟شیوه های متفاوت کفسابی

  کفسابی چیست؟شیوه های متفاوت کفسابی

  در ایـن مطلب به معرفی خدمات کفسابی میپردازیم.همین طور در ادامه این نوشته به روشهای گوناگون کفسابی و نکاتی مهم و ضروری پیرامون کفسابی خواهیم پرداخت.
  www.kafsab.com

  انتخاب یک کفساب مناسب برای عملیات کفسابی بسیار ارزشمند و حائض ارزش است چون در صورتی که عملیات کفسابی توسط بعضی اشویِژه که تخصص چندانی ندارند صورت پذیرد و جهت صاف کردن و رفع کثیفی های روی سطوح از موادی مثل وایتکس و یا جوهر نمک استفاده شود که ایـن مواد به علت دارا بودن مواد اسیدی در خود سبب می گردد که سنگ ها لک و یا کدر گردند و در ایـن حالت تنها یک کارشناس کفسابی می تواند با استفاده از جدیدترین دستگاه ها می تواند سنگ ها را به نحو مطلوب ساب زند و آنها را براق نمایـد .

  در عملیات کفسابی جهت شستشوی کف سه عدد فرچه به زیر دستگاه نصب می گردد که در اثر استفاده از ایـن دستگاه سبب می گردد تا کلیه کثیفی ها و یا جرمی که در فرش کردن سنگ های سرامیک ؛ کفپوش ؛ گرانیت و یا حتی سنگ های معمولی به صورت کاملا” یک دست تمیز گردد و بعد از استفاده از دستگاه های کف شویی دیگـر به هیچ وجه آثاری از عدم ترازی و یا کثیفی در سنگ ها دیده نخواهد شد .
  و اما در ایـن پارت از کفسابی به بررسی مراحل کفسابی می پردازیم :
  در کفسابی رعایت مسائل فوق بسیار ارزشمند و قابل ارزش است چون در عملیات کفسابی می بایست روند به صورت کامل و به ترتیب انجام شود تا نتیجه دلخواه به صورت صد در صد برای مشتریان محترم فراهم گردد . اما مراحلی که در ایـن عملیات انجام می گردد عبـار تند از ۱) ابتدا می بایست از ساب با لقمه ۴۶ جهت رفع پستی بلندی ها استفاده گردد ؛ در شروع عملیات کفسابی می بایست حتما ” با لقمه ۴۶ شروع شود تا در انتها و در انتها عملیات کفسابی نتیجه دلخواه حاصل گردد . ۲) بعد از آن از ساب با لقمه ۶۰ استفاده می گردد . ۳) بعد از ایـن وهله نوبت به ساب با لقمه ۱۲۰ می رسد ۴) در وهله ی بعدی از لقمه های ۶۰۰ ۸۰۰ و بعد از آن از سیناکس استفاده می گردد ۵) در وهله پایانی از لقمه ایتالیایی استفاده می گردد . از ایـن لقمه جهت درخشندگی فوق العاده و دادن جلوه های بیشتر به سنگ ها استفاده خواهد شد .
  نکات ارزشمند کفسابی :
  یکـی از بزرگ ترین دغدغه های کارفرمایان محترم انتخاب یک کفساب مناسب جهت عملیات کفسابی در منزل ؛ محل کار و … است . هر کفساب می بایست با اطلاعات ضروری از مساحت محل مورد نظـر و استفاده از هر کدام از دستگاه های کفسابی در هر وهله از کفسابی ( که جهت بررسی تمام دستگاه ها و وسائل آلات آن همین طور میتوانید به بخش دستگاه های کفسابی مراجعه نمایید ) تضمین صحت و درستی انجام ایـن عملیات را در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهد . نعمت زاده با دارا بودن چندین سـال سابقه در زمینه ی کفسابی و کادری کارشناس و مجرب و بیشترین سابقه کاری در ایـن حیطه تمام کار های خود را برای تمام کارفرمایان محترم با ارائه تضمین انجام می دهد .
  همـان طور که بیان شد در عملیات کفسابی می بایست متناسب با هر جنسی که در کفپوش های مفرق استفاده خواهد شد ؛ محصولات پاک کننده متناسب با همـان کفپوش را انتخاب نمود در ایـن صورت علاوه بر حفظ کیفیت کفپوش ها می توان به راحتی برترین و شفاف ترین کفسابی را برای انواع کفپوش ها انتخاب نمود . در ذیل به بررسی انواع کفپوش ها می پردازیم :
  با استفاده از کفپوش یک پوشش دائمی در زمین قرار می گیرد که سبب می گردد تا زمین برای راه رفتن بسیار مناسب و هموار گردد و بعلاوه به غیر از ایـن نوع کف پوش ها کفپوش های کالایی وجود دارند که به صورت یک کالا و یا محصول بر روی کف قرار می گیرند . پوششی که بدین صورت بر روی زمین قرار می گیرد اصولا” می تواند به صورت آزاد بر روی زمین قرار گیرد ؛ از جمله ایـن گونه پوشش ها به صورت آزاد بر روی زمین قرار می گیرند می توان به فرش ؛ قالیچه و … و از جمله کفپوش های کالایی می توان سرامیک ؛ سنگ ؛ کفپوش و یا پوشش های دیگـر اشاره نمود که به صورت کالایی از کفپوش ها بر روی کف قرار می گیرند . پوشش در کف مسکن به قدری ارزش دارد که اکثر دکوراتورها از آن به عنوان یک کف بنیادی یاد می کنند که جهت اعمال مابقی عملیات دکوراسیون ساختمان از آن بسیار بهره مند می گردند . از جمله مسائل ی که می بایست به نوع و جنس کفپوش ها بسیار دقت نمود تعداد دفعات رفت و آمد است . در محل هایی که رفت و آمد در آنها بسیار زیاد باشد می بایست از کفپوش هایی استفاده گردد که دوام و استحکام بسیار بالایی داشته باشد و در محل هایی که تعداد دفعات رفت و آمد در آنها بسیار اندک است می بایست از کفپوش های تزیینی و زینتی استفاده گردد ؛ که انواع مفرق آن در طرح ؛ رنگ و یا بافت های مفرق وجود دارد .
  فاکتورهای مفرق ی وجود دارد که در انتخاب کفپوش می تواند بسیار اثر گذار باشد از جمله میزان عایق صدا ؛ هزینه و میزان دوام کفپوش و راحتی . کفپوش ها نبایستی از سطح زمین پایین تر قرار گیرند ؛ در محل هایی که رطوبت وجود دارد از لمینت و یا چوب هایی که دارای سختی بیشتر ی باشند نمی بایست استفاده گردد و در ایـن صورت می توان شاهد عملیات کفسابی به نحو مطلوب بود و در صورتیکه متناسب با فضای مورد نظـر کفپوش متناسب با آن آب و هوا انتخاب گردد می توان برترین نتیجه را از عملیات کفسابی اخذ نمود ؛ کفسابی نعمت زاده با دقت به نوع کفپوشی که در فضای منزل و یا محل کار وجود دارد برترین و متناسب ترین محصولات را جهت انجام عملیات کفسابی لحاظ می نمایـد .
  در ایـن پارت از مبحث کفسابی به انواع کف پوش می پردازیم :
  ۱) کفسابی کفپوش های چوبی :
  در ایـن نوع از کفپوش ها از چوب استفاده خواهد شد ؛ چوب هایی که می توانند به صورت بـار یک و بلند استفاده شوند که در واقع به آنها پلانک و یا پارکت گفته خواهد شد . چوب هایی که در واقع به صورت نرم وجود داشته باشند دارای استحکام کمتری نسبت به چوب های سخت می باشند .الوار های کلا ح شده ای در ساختمان های سبز وجود دارند ؛ که ایـن ساختمان ها متعد به اجرای مسائل ی می باشند که می بایست برای حفظ محیط زیست رعایت شوند .


  ۲)کفسابی کفپوش های لمینیت :
  ایـن نوع کفپوش شبیه به چوب سخت است که جنس آن تخته چند لایه و یا یک ورقه فیبر که تراکم آن متوسط است وجود دارد که به آنها MDF گفته خواهد شد و نوع دیگـر آن با تراکم بیشتر وجود دارد که به آن لمینت HDF گفته خواهد شد .که در سطح زیرین آن یک لمینیت پلاستیکـی وجود دارد . لمینت ها با دوام ترین چوب های سخت می باشند ولی تفاوت آن با مابقی چوب ها عدم صیقل پذیری آن است لمینت ها در اشکال گوناگون می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اشکالی همچون سرامیکـی و یا چوب وجود دارند . نوع دیگـر ی از کفپوش ها وجود دارند که از گیاه بامبو ساحته می شوند به همین علت نام آنها را کفپوش بامبو می نامند که ایـن نوع از کفپوش ها از جمله کفپوش های چوب سخت می باشند ایـن نوع کفپوش ها و جنس آنها از جمله چوب به شمار نمی روند .از ایـن نوع کفپوش ها کسانی استفاده می نمایـن د که دوستدار محیط زیست می باشند . در کنار کفپوش بامبو نوع دیگـر ی کفپوش وجود دارد که از درخت بلوط ساخته خواهد شد ایـن نوع کفپوش به تمام دوستداران طبیعت توصیه می گردد .در مبحث کفسابی متناسب با انواع کفپوش های چوبی ؛ کفپوش درخت بلوط از جمله کفپوش های چوبی است و ایـن نوع کفپوش برای آنان که دوستدار محیط زیست می باشند مورد استفاده قرار می گیرد و عمر ایـن نوع کفپوش به علت استفاده از چوب پنبه ایـن درخت کوتاه است و هر ۹ تا ۱۰ سـال از بین می رود از ایـن نوع کفپوش به صورت کاشی و به صورت حتما ت بـار یک و بلند استفاده می گردد و ایـن نوع کفپوش با چسب و بدون چسب می تواند نصب گردد .
  ۳) کفسابی کفپوش سرامیکـی :
  ایـن نوع کفپوش از خاک رس تولید شده و در اثر گرما به حتما ت نازکی تبدیل گردیده ایـن نوع کف پوش دارای انواع مفرق ی است که انواع آنها عبـار تند از : ۱) کاشی های چینی ۲) کاشی های سفالینه ای . در کنار کفپوش های سرامیکـی ؛ کفپوش های سنگی وجود دارند که همـان طور که از نام ایـن نوع کفپوش ها پیداست از انواع سنگ های موجود در طبیعت در میزان ها و رنگ های مفرق تحت عنوان کفپوش استفاده می گردد ؛ ایـن نوع کفپوش همـان ند کفپوش های سرامیکـی با بتونه و دوغاب نصب می گردد و از جمله مشهور ترین سنگ ها در کفپوش می توان به سنگ های مرمر اشاره نمود .


  ۳)کفسابی کفپوش های یکپارچه :
  ایـن نوع کفپوش ها به صورت مایع در کف قرار می گیرند و از جمله علت های آن می توان به چند نوع و چند جنسی ایـن نوع کفپوش ها اشاره نمود و جنس های مفرق ی که در ایـن نوع کفپوش ها استفاده خواهد شد می توان به لاتکس ؛ پلی استر و … اشاره نمود ؛ ایـن ترکیبات به صورت مایع در کف قرار می گیرند تا به گونه ای کاملا” یکپارچه به نظـر برسند .
  ۴)کفسابی کفپوش های مقاوم :
  ایـن نوع کفپوش ها سبب کم شدن نیازهای اکوی سیستمی می شوند که همین امر سبب پایداری در استفاده و کاربردهای دیگـر آن خواهد شد ایـن کفپوش ها سبب سـال م ساختن در ساختمان ها و امنیت بیشتر ی را برای ساختمان ها فراهم می آورد و سبب تولید منابع قابل تجدید برای آیندگان خواهد شد .
  ۵)کفسابی کفپوش های پیاده روی :
  انواع مفرق ی از کفپوش ها وجود دارند که در پیاده روها از آنها استفاده خواهد شد به گونه ای که در آمریکا از کفپوش هایی همچون بتن استفاده خواهد شد و در اروپا از کفپوش هایی همچون آسفالت ؛ سنگ فرش و یا کفپوش های پلاستیکـی استفاده خواهد شد ؛ از جمله نکته بسیار مهمی که در ایـن جا می توان بدان پرداخت جنس کفپوش ها است ؛ کفپوش هایی از جنس Pumic می باشند انرژی کمتری به داخل آنها نفوذ می نمایـد ودر مقابل آنها کفپوش هایی که مواد اولیه آنها از نفت باشد ( مثل آسفالت ؛ سنگ فرش که قیر در آنها وجود دارد ) انرژی بینهایت بیشماری را دریافت می نمایـد . در دهه ۱۹ از کفپوش های چوبی در بعضی از مناطق در آمریکا استفاده می شد که حالا جهت حفظ منابع طبیعی در بعضی سواحل از آنها استفاده خواهد شد . همـان طور که بیان شد در کفسابی می بایست به جنس کفپوش مورد نظـر بسیار دقت نمود تا متناسب با هر نوع کفپوشی که وجود دارد و به کار برده خواهد شد بتوان کفسابی با مواد و دستگاه های مورد نظـر را جهت برترین عملیات کفسابی انتخاب نمود ؛ در کنار کفپوش های چوبی کفپوش هایی از جنس بتن وجود دارند که ایـن نوع کفپوش ها اکثرا در آمریکا و یا کانادا یافت می شوند قدمت ایـن کفپوش ها در آمریکا به سـال ۱۸۶۰ بر می گردد نکته جالبی که در ایـن نوع کفپوش ها می توان بیان نمود ایـن که نام پیمانکار و مدت وقت ی که کفپوش ها نصب شده اند بر روی تمام کفپوش ها حک می گردد .
  کفسابی , خدمات کفسابی , کفسابی موزاییک , کفسابی بتن , کفسابی سرامیک , کفسابی سنگ , کفسابی رضایی , کفسابی کفپوشهای ارتجاعی , کفسابی و کف شویی
  در سـال ۱۸۸۰ اولین سیمان Portland به آمریکا وارد شد و از آنها برای ساخته پیاده روها بسیار استفاده می شد و شیوه قرار گیری پیاده رو ها در کف به گونه و شیوه ای تغییر یافت که در سـال ۱۹۲۴ توسط آرتوروسلی هال و ویلیام الکساندر سبکی اختراع گردید که شیوه آن بدین گونه بود که شیار های ۵ فوتی که تقریبا” مساوی ۱/۵ متر خواهد شد مابین تمام فواصل قرار داده شود .با استفاده از ایـن شیوه میزان خساراتی که به کفپوش بر اثر گرما و یا حرکت لایه های زمین صورت می پذیرفت به حداقل می رسید اما ضروری به ذکر است که از ایـن شیوه در محل های جغرافیایی که به شدت سرد می باشند و در محل هایی که درختان زیادی وجود دارد که ایـن درختان همواره نیاز به رشد دارند و بعد از رشد می توانند خسارات زیادی را به کفپوش ها محتمل نمایـن د نمی توان استفاده نمود .و اما آجر در پیاده رو ها استفاده می گردد که آنها دارای ۴ نوع متفاوت جهت کفپوشی با سلیقه ها و ارزش های گوناگون است که از آنها جهت کفپوش کاری کف استفاده می گردد از پیاده روهای آجری اصولا” در مراکز و اماکنی استفاده می گردد که نیازمند زیبا ی بیشتر ی می باشیم .


  جهت قرار دادن آجر های کف ابتدا آنها را در سطوح مفرق قرار داده و بعد از آن جهت محکم نمون آنها و اتصال آنها به یکدیگـر از Vibrator مکانیکـی استفاده می گردد و ایـن در حالی است که نصب آجرها می تواند به غیر از ویبراتوزهای مکانیکـی با وسائل های دیگـر ی همچون چکش مورد استفاده قرار گیرد که اما در صورتیکه اشویِژه نیازمند سرعت بیشتر ی در نصب آجرها باشند تنها می بایست از Vibrator ها استفاده نمایـن د؛ که ایـن عمل یا می تواند قبل از نصب آنها در کف بر روی خاک انجام شود و یا بعد از قرار گیری بر روی کف می توانند استفاده شوند .
  و اما نوع دیگـر ی در کنار آجرهای کفپوش ها وجود دارد که بعد از آن می توان معرفت دقیق تری در زمینه کفسابی داشت که با استفاده از جه دستگاه های کفسابی و یا چه مواد تمیز کننده در کفسابی می توان برترین و تمیز ترین خروجی را به کارفرما تحویل داد پس در ایـن پارت به کفپوش دیگـر ی به نام سنگ ها می پردازیم که سنگها در قالب تکه سنگ های ریز در کفپوش ها استفاده می شوند که به آنها سنگ فرش گفته خواهد شد و از ایـن گونه کفپوش ها در مواقعی استفاده می گردد که نیازمند زیبا ی و جذابیت در مراکز و بعضی محل ها می باشیم مراکزی مثل محل های تاریخی؛ وایـن در حالی است که از کفپوش ها در بعضی مراکز و محل ها به صورت تکه سنگ های رنگ زده و یا کار شده جهت جذابیت و زیبا ی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .
  ۶) کفسابی کفپوش های آسفالت و سنگفرش
  و اما نوع دیگـر ی که در کفپوش ها وجود دارد که در کفسابی می بایست به آن دقت بسیار زیاد نمود استفاده از آسفالت و سنگفرش همراه با است که از ایـن نوع کفپوش در ابتدا در انگلستان ؛ درحومه شهرها بسیار استفاده می شد و استفاده از ایـن نوع در محیط زیست بسیار به سود محیط ناست و از جمله علت های آن استفاده از نفت و گاز و منبع نفتی است که استفاده از ایـن منابع مطلوب ناست و ایـن در حالی بود که در داخل خیابان ها از کفپوش های سنگی و یا آجری که متناسب با محیط و معماری اطراف باشد استفاده می گردد .
  منبع

 2. #2
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Dec 2016
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 0 بار در 0 پست
  بسیار عالی بود !
  سایت های کفساب باشی و یا حتی خدمات کفسابی هم در این زمینه قوی کار کرده

 3. #3
  Member
  تاریخ عضویت
  Oct 2016
  نوشته ها
  34
  پسندیده
  0
  مورد پسند : 3 بار در 3 پست
  با سلام
  یکی دیگر از سایت ها عالی در زمینه کفسابی و نماشویی به شما معرفی میکنم
  امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیره

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

مدیریت سایت پارس بیت کوین با تکیه بر تجربیات و دانش فنی لازم اقدام به تاسیس وبسایتی درخور و شایسته در زمینه ارزهای رمزنگاری شده برای پارسی زبانان سراسر جهان نموده است.امید است با پشتکار ما و یاری شما همراهان گام مثبتی در این زمینه برداریم. فروشگاه انلاین سایت با امکانات ویژه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

ابزار ها
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: